Рецензии на книгу
"Современная логистика, 7-е издание"


20.01.2005
Галицкие контракты (портал)

http://www.kontrakty.com.ua/ukr/gc/nomer/2002/51/34.html

В останні роки галузь логістики демонструє дуже динамічний розвиток. Дивуватися тут нічому — логістика вивчає весь процес просування матеріалів і продуктів у фірму, через неї та від неї. Відомі прецеденти, коли розрив у кілька діб, досягнений за рахунок вдаліших логістичних схем, ставав ключовим чинником перемоги одного з конкурентів-«близнюків». Відповідно книжка, в якій побудову та функції логістичних систем розкладено «по поличках», заслуговує на пильну увагу фахівців, що відповідають за управління рухом матеріальних потоків у компанії.

«Сучасна логістика» складається з трьох частин. У першій розглянуто загальну концепцію ланцюга постачань та охарактеризовано основні етапи розвитку логістики як економічної дисципліни. Друга присвячена елементам логістичної системи: управлінню замовленнями та перевезеннями, розміщенню складів і центрів розподілу товарів тощо.

Третя описує методику аналізу та контролю логістичної системи, за результатами яких відбувається інтеграція ланцюга постачань.

Незаперечний плюс видання — принципи функціонування логістичної галузі на прикладі США описано докладно і вичерпно. Мінус також очевидний — про вітчизняну специфіку тут не йдеться. Кожна з глав книжки, крім традиційного резюме, містить також опис типових ситуацій з логістичної практики. Проаналізувавши їх, читач повинен дати відповідь на низку контрольних запитань. Тому видання можна використовувати і як навчальний посібник з логістики.
Rambler Top100