Рецензии на книгу
"Основы Web-дизайна: вспомогательное руководство"


19.01.2005
Галицкие контракты (портал)

http://www.kontrakty.com.ua/ukr/gc/nomer/2003/16/47.html

«Основи Web-дизайну» — авторизований посібник Мережевої академії Cisco — авторитетного міжнародного навчального закладу, «за спиною» якого стоїть відома компанія Cisco Systems. Відповідно, не дивує висока якість книжки, в якій є всі риси якісного підручника — гарна структурованість викладу, насиченість ілюстраціями та прикладами, наявність резюме та контрольних запитань наприкінці глав тощо. Проте в ній забагато «азбучних істин», відомих навіть дилетантам, а коло питань дуже широке — від базових понять про мову HTML до основ роботи з графічними пакетами. Водночас існують окремі посібники, в якій ці теми розкрито концентрованіше і докладніше.

Кому книжка справді стане в пригоді — то це керівникам, які планують замовити створення веб-сайту своєї фірми. Саме тут вони можуть отримати зрозумілу за формою й достатню за обсягом інформацію про те, як повинен виглядати ефективний веб-ресурс, з яких етапів складається його розробка, як організувати розміщення даних на веб-сторінках та їх своєчасне оновлення, розробити навігацію по сайту тощо. Відповідно, замовники зможуть точніше поставити завдання розробникам свого сайту і ефективніше контролювати їхню роботу. А якщо схочуть — то й поглибити власні знання веб-технологій.
18.08.2004
БИЗНЕС

http://www.business.ua/i558/a19250

В книге подробно обсуждаются основные принципы создания веб-узла и весь технологический цикл работы над проектом: от первых встреч с заказчиком до размещения готового узла на веб-сервере и проведения рекламной кампании. Не забыли авторы написать и о том, как организовать наилучший доступ к узлу для различных категорий пользователей.
Rambler Top100